Kuchárska súťaž s výhrami!

V tejto sekcii môžete preberať ľubovoľné témy

Сообщение flamey » Пн дек 22, 2008 22:56

Blížia sa oslavy Vianoc a Nového roka, ktoré vždy so sebou prinášajú aj kuchárske umenie, keď chystáme tie najchutnejšie jedla pre našich blízkych a priateľov. Tento čas je ako stvorený pre ozajstne gurmánske zázraky!

Téma súťaže
Slovenské vianočné jedla!

Posielajte nám fotky vašich Vianočných jedál spolu s receptami a popisom krokov prípravy. Keďže budeme hlasovať na základe vašich fotografií, prvoradé budeme vychádzať z výzoru jedla, preto foťte čo najviac a zapojte do toho aj svoju predstavivosť.

Podmienky súťaže

* Do súťaže budú zaradene iba slovenské jedla (keďže niektoré jedla môžu mať aj pôvod susediacich so Slovenskom štátov, napr. maďarský guláš alebo halušky, nebudeme tento bod posudzovať prísne, ale prosíme, aby to neboli žiadne mexické takos a pod. :))

* Zúčastniť sa súťaže môžu všetci registrovaní účastníci nášho fóra. Ak ste sa ešte nezaregistrovali, urobte to teraz (nezabudnite uviesť funkčnú e-mailovú adresu).

* Každý účastník môže prispieť len JEDNÝM jedlom do súťaže.

* Pre účasť v súťaže treba stlačiť tlačítko “Odpovedať” v tejto téme a do správy pridať svoj príspevok. Každý účastník musí mať recept a fotky v jednom príspevku.

Kroky potrebne pre prípravu jedla spolu s fotkami musia popisovať proces prípravy natoľko detailne, aby umožnil aj iným účastníkom pripraviť jedlo podľa vášho receptu.

Každý príspevok musí obsahovať minimálne 2 fotky a všetky použite fotky musia (!) byť originálne. Pre potvrdenie pôvodu fotiek prosíme napísať na jedle, taniere, prip. postaviť papier vedľa jedla s adresou nasej stránky Slovnik.org. Fotky musia mať dobru kvalitu s šírkou alebo výškou minimálne 600 pixelov.

Aj foto, aj text musia byť vytvorené vami. Účastníci, ktorých prichytíme pri použití cudzích materiálov, budú automatický vyradení so súťaže.

* Počas doby trvania súťaže a hlasovania sú zakázané akékoľvek formy propagácie, flashmob-ov a iných činností, smerujúcich na neférovú podporu jednotlivých príspevkov (avšak nie súťaže ako takej). Účastník, ktorý sa zúčastní takých aktivít bude vyradený zo súťaže.

Termíny a proces hlasovania

* Súťaž sa koná 15.12 až 15.01 vrátané.

* Hlasovanie sa uskutoční 16 až 22 januára. 23 januára spočítame hlasy a vyhlásime výhercov.

Hlasujúci budú môcť vybrať do 3 jedál a napíšu ich názvy do tejto témy po skončení súťaže. Len účastníci, ktorí majú minimálne 5 príspevkov na fóre a boli zaregistrovaní pred 15.01 budú môcť hlasovať (hlasy ostatných účastníkov sa nebudú započítavať). V prípade ak nejaké jedla dostanú rovnaký počet hlasov, administrácia Slovnik.org vyberie výhercu. Preto čím viac hlasov budeme mať, tým je menšia šanca, že k tomu dôjde.

Výhry

1 miesto - $100
2 miesto - $75
3 miesto - $50

Spôsoby prevodu: “webmoney” (ak využívate iné platobné systémy, napíšte a môžeme vyskúšať čí to prejde aj cez ne) alebo uhradený nákup na Ozon.ru a/alebo Martinus.sk a/alebo DVD Best vo výške výhry. Pre výhercov z Ruska môžeme dobiť kredit mobilnej karty na sumu výhry.

Prajeme veľa úspechov všetkým účastníkom!


***


PS: na našom fóre sú povolene aj slovenčina, aj ruština, ale keďže primárnym cieľom súťaže je predstaviť ruským návštevníkom slovenské jedla, budeme radi ak nám pošlete príspevok v ruštine. To však v žiadnom prípade nie je podmienkou účasti, preto ak by s tým bol problém určíte posielajte príspevky aj v slovenčine: dôležitá je účasť!

PS2: prosíme používať tuto tému vyslovene pre príspevky do súťaže a (neskôr) hlasovanie. Prebrať podmienky alebo opýtať sa na niečo ohľadom súťaže môžete v špeciálnej téme.

PS3: v prípade technických ťažkostí alebo otázok, založte novu tému v kategórii “Slovnik.org” alebo pošlite nám rovno e-mail.
Аватара пользователя
flamey
Site Admin
 
Сообщения: 2885
Зарегистрирован: Вс мар 13, 2005 17:57
Откуда: СПб, NY, Сочи

Вернуться в Ľubovoľné témyКто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron