Switch to full style
V tejto sekcii môžete preberať ľubovoľné témy
Ответить

Zháňam maturitné otázky z RJ

Ср июн 04, 2008 18:27

Má niekto maturitné otázky z RJ ? Najlepšie vypracované,diki.

Чт июн 05, 2008 4:21

Nemám a sú vari také ťažké, že to nezvládneš ? Aj keď je pravda, že znalosti nemusia byť správne ocenené. Mne pán profesor Volek dával vždy len 5 ťky hoci som ruskej národnosti a práve preto som si nechcel písať slovníček, lebo som to považoval za sekiráciu. Nemáš slovníček, dobre tak päťka. 10 pätiek jedna odpoveď na jednotku a priemer kdesi pri 4. Tak som aj zmaturoval. Toto Ty už asi nemáš, tak sa trocha uč, veď tú ruštinu už nemáš predsa povinnú.

Nikita (bývalý Metodkár)

Чт июн 05, 2008 8:18

rado.pali писал(а):Má niekto maturitné otázky z RJ ? Najlepšie vypracované,diki.

cudzie vedomosti ti pri maturite nepomôžu.. a keď si ich vypracuješ sam budeš sa menej učiť. :)

Чт июн 05, 2008 12:11

Ja osobne si myslim že je dobre keď vieš cudzij jazyk. Je to veľka vyhoda. Lepšie učiť. :super:
PS pre slova-ka/na je to jednoduche!

Чт июн 05, 2008 14:48

Ja už vidím ako sa "mladý" bude tváriť, keď si prečíta naše морали :)
Ale je to tak, drahý radio.pali, tak či tak sa to budeš musieť naučiť, a keď si to vypracuješ sám alebo so spolužiakmi tak získaš kopec informácii bez toho aby si sa to učil... a teraz keď máš prístup na internet je to na 100% jednoduchšie - stačí vedieť len správne hesla a vygoogluješ si čokoľvek.... Kiež by som to mohla aj ja keď som maturovala, o koľko by bol svet v tej dobe krajší :)
Držím palce.
Ответить